1 ROK NA BLOGU

22. srpna 2015 v 20:25 | Kiwi |  Aktuality
Milí fanoušci a soudrublogeři!
Vy skoro všichni blogeři, co vás sleduji, jste už slavili toto výročí, takže konečně je řada i na mně.
Pohodlně se usaďte, protože tento článek krom shrnutí událostí za poslední rok má za úkol sdělit vám i mnoho dalšího.HISTORIE:
Můj blog byl založen 22. 8. 2014. Byl u toho i Jeremiáš, který mi pomohl s desingem - moje první hlavička:


Jakmile byl design hotov, vesele jsem se pustila do psaní a prozkoumávání tohoto tajuplného blogového světa: Poprvé jsem zavítala na vaše stránky, o kterých Kořen doma často nadšeně vykládal - dodnes si pamatuji svůj údiv jak nad vašimi designy, tak i nad pestrou paletou vašich článků. Nejdříve jsem se bála, že mě třeba ani nepřijmete mezi sebe, ale tyto obavy rozprášila především Irith, a po článku o Middle-earth šamponech bylo definitivně rozhodnuto. Blogu jsem poněkud propadla...

Celé září jsem navzdory škole vesele psala dál a v Řijnu přišla první designová změna:


Byla jsem z ní tenkrát kvalitně nadšená. Také jsem založila rubriku Moje Tvorba, kde jsem zveřejnila pár svých obrázků - a vám se to dokonce celkem líbilo!
Také jsem si poprvé vyzkoušela TAG. Musím říct, že tenkrát byly moje články opravdu mnohem kvalitnější - vzpomenete si třeba na článek Dobrou noc! ?

V Prosinci jsem vydala všehovšudy dva články - a blog šel kvapem dolů. Těžkou neaktivitu prořízl až Nový design v únoru 2015.
Jako bonus ještě přidám moji nepoužitou hlavičku, kterou po opakovaném zhodnocování nahradila hlavička níže.


Myslela jsem, že zase najdu pro svůj blog tu jiskru, co jsem měla na začátku, ale s tmavou hlavičkou přišly i temné časy s průměrem 5 nesmyslných článků na měsíc...
A pak přišly prázdniny a já se zase snažila pozvednout svůj blog z prachu nezajímavosti. No a tady už bych tu historii ustřihla.

STATISTIKY:

(Ne že bych byla blázen do čísel, ale patří to k tomu)


Články:

Za ten jeden rok jsem napsala přesně 84 článků včetně tohoto, z toho 39 v roce 2014 a 45 v roce 2015.

Nejvíce článků mám v rubrice Články (30), jen o jeden článek méně má rubrika Moje tvorba.

Nejméně článků mají rubriky Téma týdne a Aktuality, obě 8 článků. (Nepočítám Oblíbené)

Nejvíce článků za měsíc jsem napsala v řijnu 2014 s celkovým počtem 17 článků.

Naopak nejméně článků jsem napsala v měsících Květnu a Červnu 2015 s počtem 2 článků.

Smazala jsem přibližně 5 článků a 1 jsem napsala a nikdy nevydala.

Rozepsaných mám momentálně 8 článků, ale ty vydávat nebudu, protože jsou to většinou články, co jsem potom přepsala a vydala.
Ankety:

Nejvíce hlasů má anketa Co namalovat na bílou mikinu? (17)

Nejméně zase Kde byste žili nejraději? (9)
Obecné:

Nejdiskutovanějším článkem vůbec je ZDRHEJTE! s 22 komentáři.

Co se návštěvnosti týče, podle mého velmi hrubého odhadu sem průměrně dojde 50 lidí denně, ale je to spíše tak, že jeden den sem dojdou 4 lidi a ten další třeba 80 lidí. Můj rekord je 153 lidí v jeden den a 210 zobrazení stránek.
DĚKOVAČKA:

(aneb žádný hněv a žádná rvačka...)Jako první bych chtěla poděkovat Irith, z Mittalmaru.
Jak už jsem psala výše, podporovala můj blog od úplného začátku až do teď. Neúnavně mi okomentovala snad každý článek, což je opravdu obdivuhodné. Také se nebála kritizovat, za což jsem ti velice vděčná, Pipe, protože to člověku zabrání takříkajíc "usnout na vavřínech" Opravdu je fajn, že je tu člověk, co se nebojí dát najevo svůj názor a jehož hrdost a odvaha je vskutku hobití. :) Co jsem tak šmejdila po vašem blogu, vím, že sem tam máš nějaké problémy a že to ve škole a tak asi nemáš tak úplně jednoduché, ale taky vím, že s tvým charakterem se nemusíš ničeho bát a taky nezapomeň, že všechno zlé jednou přejde! Děkuju ti a doufám, že navždy zůstaneš hobitem jak se patří, i když o to se asi moc bát nemusím, co? :)


Abychom měli Mittalmaráky pěkně pohromadě, mám tu i pár díků pro Polly.
Musím říct, že tvoje kresby a malby jsou skutečně úchvatné a taky že si myslím, že by jsi měla malovat mnohem více, protože jsi fakticky ohromě talentovaná! Polly byla taky člověkem, co neváhal komentovat hromadu mých článků a dostalo se mi od ní veliké podpory. Takže Smíšku, doufám, že budeš kresliti a spolu s Irith skládati další povedené písničky!

Jako další bych ráda poděkovala Clarisse.
Spolu s Aredhel jsi pro mě nejtajuplněší blogerkou tady a musím říct, že máš opravdu vyttříbený hudební i výtvarný vkus, a taky máš ráda Marvel, což je naprosto super! Taky máš často zajímavé články a moc se mi líbily aktuální témata měsíce. Vyzdvihla bych především tvůj design, který mě vždy naprosto fascinoval - máš podle mě skvělý smysl pro barvy a strašně ráda bych viděla nějakou tvou kresbu... Díky za podporu a všechny komentáře!

Aredhel je opravdu velmi nadaná. Píšeš zajímavě, poutavě a tvé básně jsou opravdu krásné. Na tvém blogu sice komentuji jen zřídkakdy, ale věz, že jej pravidelně sleduji a plně podporuji. Aredhel má také velice vznešenou osobnost a je to taková živoucí elfka :) Fakt ti moc děkuju, a prosím, piš více básní!! :)

Mexafell, blogerka - spřízněná duše
Střílíš z luku, máš ráda Marvela - vždy mě bavilo číst tvé články a také jsem díky tobě nikdy nezapoměla na ničí narozeniny! Jsi talentovaná a těším se i na další tvoje povídky. Děkuji za podporu na mém blogu, i bez tebe by nemohl vůbec fungovat.

Smokie se tu objevila později než vy ostatní - my se známe z reáu a i když jsme ještě moc nerozmlouvaly, tuším, že jsi taková správně šílená osoba. :D Tvoje zamyšlení nad různými věcmi jsou fak fascinující. Nutno zmínit to, jak jsi splnila mou výzvu - dokonalý příběh! Děkuji za všechny vtipné komentáře...

Lupus z Tenebrisu - i my se známe ze školy, takže krátce - díky za všechnu inspiraci na články, i za debaty nad blogy a blogery, jsi jedna z těch, co můj blog podporovali nejvíce.

Jeremiáš z toho černýho blogu
Rejpal, vrtal, vyčítal, provokoval a přece podporoval. Nezapoměl okomentovat ŽÁDNEJ můj článek (i když kousavě) a pomohl mi s většinou dessů. Tvůj blog mě nezajímá, ale bratra tady splňuješ na 100%

Původně byla děkovačka u každýho delší, ale smázlo se mi to, takže prostě děkuju vám všeckym.
A pokud vám to přišlo spíš jako loučení, jste na správné myšlece - Tenhle blog se totiž ruší.

KONEC ORLÍHO HNÍZDA
Za ten rok tenhle blog ušel dlouhou cestu a teď je na čase ji ukončit. Tímto se omlouvám všem fanouškům mně známým i neznámým. Toto je poslední článek na tomhle blogu a to je definitivní rozhodnutní. Nehodlám ho měnit. Nedělám si srandu. Tento blog končí. Co se důvodů týče, je jich mnoho a ještě víc - ale věřte - velice jsem si to tu s vámi ten rok užila. Samozřejmě budu i nadále sledovat vaše blogy, ale už pod jiným jménem - Kiwi nechávám zde, zůstane tu společně s tímto blogem do konce jejich dní. Takže ještě jednou díky, hodně štěstí s blogováním a já se na tomhle blogu loučím navždy.

Vaše Kiwi 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pap-rcka pap-rcka | E-mail | Web | 22. srpna 2015 v 20:37 | Reagovat

tak gratujem k výročiu :) a držím palce aby si mohla sláviť ešte veeeľa výročí svojho pekného blogu.

2 Jeremiáš Jeremiáš | Web | 22. srpna 2015 v 20:46 | Reagovat

[1]: :D :D :D :D :D Tak tohle mě totálně rozsekalo...

Ehm, no. Nebudu tvrdit, že jsem to nevěděl předem. A už vůbec nebudu tvrdit, že jsem to netušil od samotného začátku. Někde v útrobách blog.cz koneckonců leží už dva Kiwiiny zrušené blogy...

3 Irith Irith | Web | 23. srpna 2015 v 8:43 | Reagovat

COŽE??
Moje reakce:
1) To je ten blog fakt tak mladý?
2) Stejně byl ten druhý design nejlepší.
3) Čísla nečtu, nebaví. A pro mě nejlepší článek byl nějaký z těch prvních, reklama na šampon.
4) Cože? Já? Uch... tedy, nemám slov. Totálně šťastný hobit. Proboha, díky moc!
5) KDY přijedeš na nějakou naší akci? A do kufru vezmi i Kořena.
6) COŽE?! To ti zakazuju! Normálně ti zakazuju odejít. Šmitec. Zákaz. Co ten tag? Co všechno? Zakazuju! Nebo takhle, jediné váhavé povolení máš, pokud si založíš blog nový :-)

4 Vendëa Lissësúl Vendëa Lissësúl | Web | 23. srpna 2015 v 11:30 | Reagovat

Gratuluji k roku na blogu! Tento dess se mi opravdu moc líbí, ale ten předchozí byl taky super. :-)
Kiwi! Ty nemůžeš skončit! Zrovna jsem ti sem začala chodit! :-(

5 Lupus Lupus | Web | 23. srpna 2015 v 14:24 | Reagovat

Hezký vtípek, vážně jeden z Tvých nejpovedenějších. Prosím, řekni mi, že to je vážně vtip, vždyť Tvůj blog je něco jako starší, lepší, zkušenější, bombastičtější bráška toho mého! O.O
A mimochodem, co zbývajících 23 dní Kreslící výzvy? Musíš to dokončit, i když jsem teď chvíli nekomentovala, pečlivě jsem kontrolovala všechny Tvé články.

Ale, abych nezůstala jen u lkaní, mnohokrát děkuji za Tvou zmínku v Děkovačce. Vůbec si ji nezasloužím, ale skutečně mockrát mockrát děkuji :)

6 Smokie Smokie | Web | 23. srpna 2015 v 20:16 | Reagovat

Oh, děvkuji mnohokráte :D myslím, že si žádné poděkování ani nezasloužím, byla jsem překvapená ;) mimichodem, přeju hodně zdaru a úspěchů na další rok, buď stále tak nadšená a šílená jak do teď ;D Adios!

7 Aredhel Aredhel | Web | 24. srpna 2015 v 0:35 | Reagovat

Ne, Kiwi, ne! Nedělej to, prosím ne! Viď, že to neuděláš? (prosebný smajlík) Musíš dodělat svoji kreslící výzvu! A konečně jsi napsala dokonalý článek o sobě! A... a vůbec! (Dobře, vzhledem k definitivnosti tvého rozhodnutí, mé prosby asi nemají cenu, ale zkusit jsem to musela...:-( )
Pokud tě nepřemluvím (přemluvím tě, že?), musím ti aspoň poděkovat, nejenom za krásná slova, kterými se o mně zmiňuješ, ale i za nezapomenutelný rok tohohle blogu, který jsi mu dala, za všechny ty napůl šílené, napůl skvělé články, které mi mnohokrát zlepšily náladu. Díky!

[1]:[6]: Jako by někteří lidé ty články ani nečetli... Nebo je to nějaká forma mentální obrany???

8 Kiwi (nepřihlášená) Kiwi (nepřihlášená) | 24. srpna 2015 v 7:36 | Reagovat

[1]:;[6]: "Podivné."

[2]: No aby jsi si nerýpnul i u posledního článku, viď?

[3]: 1. - Ano ano :D
    4. - Oh není za co :D
    5. - Přijedu nebo uspořádám zde na moravě :D Musím holt spořit, do Prahy je cesta dlouhá :)
    6. Bohužel, je to definitivní.

[4]: Děkuji a bohužel...

[5]: Nemáš za co :D A tu výzvu už dokončovat taky nebudu ... mám teď moc práce. :)

[7]: Nemáš vůbec za co, a vůbec -

Nikdo se ničeho nebojte, protože prostě.. uvidíte! :D

9 Clarissa Clarissa | Web | 24. srpna 2015 v 15:15 | Reagovat

Měla jsem připravený trochu jiný komentář, než mě dostal ten konec... ale ne, nebudu Ti nic rozmlouvat, protože to zní dost definitivně. Na tebe.

Takže díky Ti, taky nám s tebou bylo dobře. A díky moc za ten můj odstaveček, opravdu moc mě zahřál u srdce! Ačkoliv při té kresbě jsem se musela začít smát...

Ale vážně nechceš dokončit tu kreslící výzvu? Zasloužila by si dotáhnout do konce...

10 Mexafell Mexafell | Web | 1. září 2015 v 19:46 | Reagovat

Ty, Kiwi, neštvy mě!
A jestli opravdu s TÍMTO blogem končíš (budiž), opovaž se, nezaložit si nový!
A jinak,... taky moc děkuji za podporu.

11 Šárka Šárka | Web | 20. září 2015 v 17:01 | Reagovat

Uááá, Kiwi, promiň, že píšu až teď, ale...Tvého blogu je strašná škoda a jestli se někdy vrátíš, okamžitě dej vědět! :) :( Není pěkně vidět nadějné blogy takto odcházet do věčných lovišť!

12 Polly Polly | Web | 10. prosince 2015 v 16:58 | Reagovat

Ehm, je mi to trapné, ale opravdu se hrozně omlouvám, že jsem sem zavítala a odhodlala se k tomu napsat komentář až teď...
Zaprvé si ohromně vážím Tvého poděkování, moc to pro mě znamená (i když si ho minimálně kvůli své poslední neaktivitě nezasloužím).
A zadruhé, je jediné štěstí, že jsi přešla na jiný blog. Tvoje vtipné články by neměly zmizet ze světa. Dokáží skvěle zvednout náladu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama