Červen 2015

Game over

17. června 2015 v 19:02 | Kiwi |  Aktuality
It's over! It's done mr. Frodo!
Tímhle článkem se jdu chlubit.
Dnešním dnem se nám uzavírají známky. Dnešním dnem začíná svoboda!
Abych zrekapitulovala uplynulý rok, musím říct, že byl sice zábavný, ale za to mnohem náročnější, než ty ostatní. (Sice jsem na gymplu, ale povinnou devítiletou školní docházku ukončuji právě tímto rokem.
Teprv.)
Nakonec jsem vysvědčení uhrála na dvě trojky, což je pro mě opravdu obrovský úspěch, vzhledem k tomu, že jsem po nástupu na gympl dostávala čtyřky...
Nejvíc hrdá jsem na matiku. Na pololetí mi vycházela čtyřka a teď mám za dva!

Samozřejmě druhou stranou tohohle úspěchu je zanedbávání blogu. Já vím. Je to se mnou fakt hrozné. Potřebuju sem toho přidat strašně moc. :D Jak už jsem řekla v předchozím článku, příval nových článků a obrázků čekejte nástupem 1. července. Do té doby tu bude ticho, poněvadž budeme mít projekťák.

Takže zatím ahoj a nezapomeňte se pochlubit s vaším vysvědčením!

Minuta ticha za Christophera Lee

11. června 2015 v 15:36 | Kiwi
V neděli, 7. června zemřel britský legendární herec a zpěvák, sir Chrisopher Lee, mimo jiné představitel Sarumana a Hraběte Dooku. Bylo mu 93 let. Paradoxně jsme s kamarádkou nedávno na jeho narozeniny mluvily, že určitě ještě bude žít dlouho...

U této smutné příležitosti vás chci požádat, abyste zítra, 12. června, přesně v 18:00, ať už budete kdekoli, drželi společně se mnou a dalšími pár lidmi minutu ticha na výraz úcty a respektu. Pokud souhlasíte, pošlete to, prosím dál.

Děkuji.


Ačkoliv je to u takovéhohle článku asi neslušné, chci se ospravedlnit za neaktivitu, jsem si jí vědoma, ale momentálně svádím tvrdý boj se známkami. Jak už někteří z vás ví, můj blog se naplno rozjede o prázdninách a projde si další rekonstrukcí. Díky za trpělivost.